,,Kŕčové žily “, zbavte sa ich, poradíme vám ako na to.

Napätie, pálenie, krče, opuchy a ostych ukázať vaše nohy na verejnosti . Poviete si ,, to prejde“, ignorujete príznaky a odsúvate návštevu lekára.

Až 75% pacientov s chronickým žilovým ochorením, zostáva neliečených. Prečo? Snažíte sa vyrovnať s ochorení po svojom, prvotné príznaky ignorujete, a neskôr bojujete s bolesťou a komplikáciami.

Poradíme vám čo robiť, ako elegantne vyriešiť vašu bolesť, bez zbytočného stresu a dlhodobej liečby.

Odborníci odporúčajú, celú radu prevenčných opatrení. Priznajte si, koľko z nich a ako dlho, ste ochotný dodržať? Ak nie ste schopný, sa k týmto zmenám odhodlať, venujte svoju pozornosť výžive ciev a tkanív. Trpia a jasne vám dávajú najavo, svoje poškodenie.

Na trhu je obrovské množstvo preparátov, možnosti liečby, ale vy chcete byt zdravý ihneď a desí vás predstava dlhodobej rekonvalescencie.

Celé ochorenie sa spustí, keď dôjde k poruche pevnosti ciev a následne žilných chlopní. Cirkulácia krvi sa naruší. Začnú sa tvoriť drobné opuchy, pre vás nepekné metličky, v pokročilom štádiu uzlovité výbežky.

Pôvab vašich nôh je minulosťou a vy ich začnete skrývať, pred okolitým svetom. Nemusí tomu, tak byť. Súčasná medicína je na takej úrovni, že dokáže zvrátiť tento proces a navrátiť krásu a ľahkosť vašim nohám.

Peptidové komplexy, aminokyseliny, vitamíny, stopové prvky, to všetko potrebujú vaše oslabené cievy, ktorá trpia ich nedostatkom. Aktívny výživový doplnok, Vasalamin® s unikátnou technológiou spracovania pochádza, až z Ruskej Akadémie medicínskych vied. Ponúka vám elegantné riešenie, ktoré vráti vašim nohám zdravie a stratený pôvab.
Vasalamin je získaný výlučne z prírodných zdrojov, vďaka tomu obsahuje bioaktívne látky. V čom je zásadný rozdiel medzi farmakologickou liečbou, ktorá často krát rieši, len vašu bolesť, nie regeneráciu a výživu.
Vasalamin regeneruje a pomáha pri všetkých štádiách varixov i hemeroidov, aplikuje sa ako doplnok výživy.

Ak sa vyhýbate prevencii a jeden z vašich rodičov, trpí žilovým ochorením, máte min. 50% pravdepodobnosť, že to postihne aj vás. To je bohužiaľ realita a v tomto prípade je prevencia nevyhnutná.

Varixy (krčové žily) nie sú, len estetický problém, spúšťajú, závažné ochorenia, ako je pľúcna embólia, chronická žilová nedostatočnosť a spôsobujú celú radu nadväzujúcich zdravotných komplikácií.

Nepodceňujte prvotné príznaky, potláčaním vašej bolesti, len rastie jej závažnosť. Doprajte vašim cievam potrebnú výživu, z pohodlia domova. Vrátená ľahkosť nôh a dobrý pocit, že ste pre seba niečo urobili, vám bude zaslúženou odmenou.

Žiadne komentáre

Odoslať komentár