Chrípkové obdobie? Žiaden problém!

Každým rokom k nám prichádza studený a sychravý čas, kedy je človek prirodzene náchylnejší na prechladnutia a choroby. Imunita sa automaticky oslabuje a dostať chrípku nie je vôbec náročné. Ako však tomu efektívne predísť? Môžete si pomôcť aj vy sami a zabrániť tak chorobe?

Nezabudnite na prevenciu

 

Hoci sa snažíme poriadne obliekať a jesť veľa ovocia a zeleniny, občas to nestačí a musíme robiť niečo navyše. Nikdy totiž nevieme, odkiaľ daný vírus príde a či nás nenakazí len obyčajné kýchnutie kolegyne v práci. V takomto prípade by ste mali hýčkať svoju imunitu a nič neponechať náhode!

 

Citamíny® na imunitu sú perfektnou alternatívou, vďaka ktorej sa nemusíte báť, že vás prekvapí chrípka, pre ktorú sa budete musieť hodiny a hodiny potiť doma v posteli. Odolnosť organizmu bude posilnená a toto rizikové obdobie zvládnete aj bez očkovania proti tejto nepríjemnej chorobe.

V súčasnej uponáhľanej dobe je takmer nemožné za každých okolností dávať na seba pozor po zdravotnej stránke. Stres, vonkajšie aspekty i stretávanie sa s chorľavými ľuďmi majú za dôsledok rozmnoženie rizikových vírusových buniek, ktoré sa nemusia okamžite prejaviť.

Vďaka Citamínom však nebudete musieť myslieť na to, či ste dostatočne obrnený voči týmto činiteľom, ktoré len ťažko vy sami ovplyvníte. Zjednodušte si život touto šikovnou a výživnou tabletkou a netrápte sa niekoľkodňovou bolesťou hlavy spôsobenou vďaka chorobe, ktorej ste ľahko mohli predísť.

Následky chrípky

Každý z nás sa niekam ponáhľa – do roboty, do školy, za kamarátmi či svojimi polovičkami. Za vidinou skorého fungovania a „dania sa dokopy“ zabúdame, že prípadnú chrípku je potrebné poriadne doliečiť. V opačnom prípade môžeme pomaly prichádzať o imunitu a po každej nedoliečenej chorobe bude náš organizmus na tom horšie a horšie.

„Lenže ja naozaj nemám čas. Musím sa starať o deti, financie, vybaviť dôležité a neodkladné záležitosti. Nemôžem si predsa dovoliť vylihovať v posteli niekoľko dní!“ Áno, my to veľmi dobre vieme a aj na základe tohto životného štýlu sme sa rozhodli uľahčiť vám život bez choroby. Poponáhľajte sa preto dopriať svojej imunite úľavu vďaka Citamínom a fungujte naplno a bez problémov!

P.S.: Oznam ekonomického oddelenia: v prípade, že užívate dva preparáty – v tomto prípade Thymusamin na podporu imunity a Bronchalamin na ochranu horných ciest dýchacích – oba po 1 tbl ráno nalačno, sú denné náklady na prevenciu nachladnutia a chrípkovej epidémie 1,25 € na deň po dobu 40 dní! Účinnosť takejto prevencie je však až 3 mesiace v plnej sile! Viac: eBook – 1.POMOC! 

Žiadne komentáre

Odoslať komentár